Home Belgeler & Haberler Şehit Ramazan Sarıkaya’nın Umre Duası: Ömrümden Al, Erdoğan’a Ver ki Düşmanların Karşısında Dimdik Dursun
Şehit Ramazan Sarıkaya’nın Umre Duası: Ömrümden Al, Erdoğan’a Ver ki Düşmanların Karşısında Dimdik Dursun

Şehit Ramazan Sarıkaya’nın Umre Duası: Ömrümden Al, Erdoğan’a Ver ki Düşmanların Karşısında Dimdik Dursun

0

15 Temmuz şehitlerinden Ramazan Sarıkaya, umre sırasında yazdığı dua defterine Cumhurbaşkanı Erdoğan için, “Benim ömrümden al Erdoğan’a ver ki düşmanların karşısında dimdik dursun” notunu düşmüş.

Fetullahçı Terör Örgütü’nün 15 Temmuz’daki darbe girişimi sırasında yaralanan ve 23 Ağustos’ta şehit olan Ramazan Sarıkaya’nın Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a yazdığı dua ortaya çıktı.

Sarıkaya’nın bu yıl gittiği umrede yazdığı duada, “Benim ömrümden al Erdoğan’a ver ki düşmanların karşısında dimdik dursun” notu yer aldı.

Türkiye’nin terör belasından kurtulması için dua eden Sarıkaya, “Müslümanlar ve ülkemiz için şer düşünen odaklara fırsat verme. Onları ıslah eyle. Olmayacakları ise Kahhar isminle kahrı perişan et. Yerle bir et. Silahlarını çalışmaz, evlerini harap et. Hilelerini başlarına çevir. Özellikle yabancı şer güçlere fırsat verme. Erdoğan’a yardım et. Benim ömrümden al ona ver ki; düşmanların karşısında dimdik dursun. Yahudileri ve İslam’a düşman Hristiyanları çatlatsın. Yıllardır hasret kaldığımız Müslüman lider görsünler. Doğudaki PKK’yı yerle bir et. Kökünü kazı ki vatandaş yurduna dönsün” ifadelerini kullandı.

15 Temmuz darbe girişimi sırasında İstanbul Saraçhane Parkı’nda vurulan ve o tarihten itibaren yoğun bakımda tutulan Ramazan Sarıkaya, 23 Ağustos tarihinde şehadete ulaşmıştı.

Metnin orijinal ve tam halini kaynağından okumak için tıklayın

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir