Home cool_timeline

17:54

Ak Parti’nin reklam kampanyalarını yürüten yakın arkadaşı Erol Olçok ve oğlu Abdullah Tayyip Olçok’un cenazelerine katılan Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan gözyaşlarını tutamadı: “Biz bu yolda kefenimizle yürüyoruz, bu haşhaşilerin hakkından geleceğiz. Daha fazla konuşamayacağım. Allah hepsine rahmet etsin.” Olçok ve oğlu, darbe girişimi gecesi Boğaziçi Köprüsü’nde FETÖ mensubu darbecilerin kurşunlarıyla hayatlarını..Read More

Genelkurmay Önünde Çekim Yaparken Yaralanan Vatandaş

00:30

Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, Meclis Başkanı İsmail Kahraman, CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu ve MHP lideri Devlet Bahçeli’yi telefonla arayarak teşekkürlerini iletti. Darbe girişimine karşı Meclis’in onurlu bir duruş sergilediğini kaydeden Erdoğan demokrasiye sahip çıkma konusunda tüm partilerin ortak tavır sergilemelerinin önemini vurguladı. Erdoğan HDP’den ise hiçbir isimle görüşmedi.

Darbe Girişimi Gecesi Çankaya Köşkü’nde Yaşananlar

21:57

FETÖ’nün darbe girişimine ilişkin soruşturma başlatan Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı, tüm ağır ceza Cumhuriyet başsavcılıklarına yazı göndererek, “aynı örgüte üye oldukları değerlendirilen” idari ve adli yargıda görev yapan toplam 2 bin 745 hakim ve savcının gözaltına alınmasını ve haklarında soruşturma yürütülmesini istedi.

FETÖ Sanığından Alçak Tehdit